Fotowoltaika

24 367 33 33
514 777 877

Numer kontaktowy

Social media

Instalacje fotowoltaiczne składają się z: paneli fotowoltaicznych, falowników (inwerterów), konstrukcji montażowej, zabezpieczeń ACDC, liczników dwukierunkowych i to właśnie dzięki nim zachodzi tzw. zjawisko fotowoltaiczne. Zjawisko fotowoltaiczne lub inaczej efekt fotowoltaiczny to z kolei zjawisko fizyczne, które polega na wytworzeniu siły elektromotorycznej pod wpływem działania promieniowania słonecznego. Jest to zjawisko wewnętrzne, ponieważ dochodzi do niego wewnątrz struktury materiału. Energia pochodząca z promieniowania słonecznego przekształca się w prąd stały, który następnie zamieniany jest w falowniku na prąd zmienny i trafia do Twoich gniazdek oraz sprzętów domowych.

Co powinieneś o nas wiedzieć ?

Czym wyróżniamy się na rynku paneli fotowoltaicznych?

Na rynku pojawia się wiele bardzo zróżnicowanych ofert instalacji. Na co więc zwrócić uwagę wybierając firmę? Czym wyróżniamy się na tle konkurencji? Oto co powinieneś o nas wiedzieć:

Jakie są korzyści z montażu paneli fotowoltaicznych?

Pozostało nam przybliżyć Ci największe korzyści z montażu paneli fotowoltaicznych. Jest ich naprawdę dużo, lecz my zebraliśmy najważniejsze zalety instalacji fotowoltaicznej. Oto one:

Sprawny montaż w odpowiednim miejscu

Co jeszcze może Cię przekonać do skorzystania z naszych usług? Otóż jesteśmy w stanie zapewnić Ci sprawny oraz bezinwazyjny montaż w odpowiednio dobranym miejscu. Zadbamy o to, aby panele były zlokalizowane w najbardziej nasłonecznionym obszarze. Montujemy je zarówno na dachach, jak i na gruncie, a sam montaż potrwa zaledwie kilka dni.
A co ważne! Posiadamy własne, wyszkolone i doświadczone ekipy monterskie, które sprawnie i zgodnie z przyjętymi normami zajmą sie montażem instalacji fotowoltaicznej na Twojej posesji.

Fachowi doradcy i doświadczenie rynkowe

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku paneli fotowoltaicznych. Prężnie działamy i ciągle się rozwijamy, dbając o to, aby każdy nasz klient był zadowolony.
Dbamy o szkolenia naszych doradców ds. handlowych, aby byli na bieżąco ze wszystkimi nowościami na rynku fotowoltaiki, pomp ciepła, kredytów a także dostępnych dofinansowań. Dzięki temu, możesz być pewny, że zostaniesz kompleksowo obsłużony, a wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane.
Chcesz się o tym przekonać? Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a nasi specjaliści przedstawią Ci najkorzystniejsze propozycje.